Tootja: D-Link
Mudel: DGS-1008P/E
EAN: 0163120572786
D-Link DGS-1008P/E. Lüliti tüüp: Mittejuhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 4000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Power over Ethernet tugi
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 200, 100, 20, 10 Mbit/s |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 2 Gbit/s |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 63,2 W |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 190 x 120 x 38 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 760 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 195 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 100 cm |
| Transpordikasti laius | 38,4 cm |
| Transpordikasti pikkus | 57,2 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 36,3 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 17,9 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 250 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 12,4 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 25 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 467 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 467 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 25 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 195 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 250 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 328 mm |
| Pakendi kõrgus | 108 mm |
| Pakendi kaal | 1,69 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |