Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika on mõeldud selleks, et aidata teil mõista, milliseid andmeid me kogume, miks me neid kogume ja mida me nendega teeme. See on oluline; loodame, et võtate aega selle hoolikaks läbimõtlemiseks.

Küpsised

Küpsis on väike tekstikujuline fail, mille veebisait saadab teie brauserile, kui külastate seda. See aitab veebisaidil meelde jätta teie külastuse kohta teavet, näiteks teie eelistatud keele ja muud seaded. See võib muuta teie järgmise külastuse lihtsamaks ja sait teile kasulikumaks. Küpsised mängivad olulist rolli. Ilma nendeta oleks veebi kasutamine palju tüütavam kogemus.

Me kasutame küpsiseid teabe salvestamiseks, näiteks teie isiklike eelistuste salvestamiseks, kui külastate meie saiti.

Kolmanda osapoole küpsised

Kolmanda osapoole teenusepakkujad (näiteks Google Google AdSense'i ja DoubleClick'i programmi kaudu) võivad kasutada küpsiseid, kui nad meie saidil reklaamivad. Lisateabe saamiseks Google'i reklaamiküpsiste kohta külastage Google'i reklaamiküpsiste lehte. Saate kasutada reklaamisätteid, et hallata Google'i reklaame, mida näete, ja loobuda huvipõhistest reklaamidest. Saate tühistada või muuta oma isikupärastatud reklaamivalikut sellel saidil siin.

Külastajate mõõtmine

Mõõdame oma veebisaidi külastajaid Google Analytics'i abil. See salvestab, milliseid lehti külastate meie saidil, kuidas jõudsite meie saidile ja mõningast teavet teie arvuti kohta. Kogu see teave on anonüümne - nii et me ei tea, kes te olete; lihtsalt et keegi külastas meie saiti.

Analyticsist kogutud teave aitab meil mõista, millised osad meie saitidest edukalt toimivad, kuidas inimesed meie saiti jõuavad ja nii edasi. Nagu enamik veebisaite, kasutame ka seda teavet oma veebisaidi parendamiseks.

Kui soovite, saate rohkem teavet Google Analytics'i kohta või sellest loobuda.

Kui tellite teenuse

Kui tellite mis tahes meie teenuseid, salvestame teie kohta konkreetset isiklikku teavet, näiteks teie nime ja e-posti aadressi.

E-kirjad

Võime saata teile e-posti teatisi teie konkreetsete teenuste kohta, mida olete spetsiaalselt taotlenud (näiteks uudiskirjad või teatised, kui raport on valmis). Teil on igal ajal võimalus loobuda mistahes sellest suhtlusest.

Me ei edasta kunagi teie isiklikku teavet ega e-posti aadressi kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui nad on konkreetseks otstarbeks palgatud, et aidata meil pakkuda oma teenuseid, nagu eespool kirjeldatud.

Turvalisus

Võtame palju ettevaatusabinõusid, et vältida teie isikliku teabe kaotamist, kuritarvitamist või muutmist. Need ettevaatusabinõud hõlmavad järgmist:

  • Riistvara, mida hoitakse tulemüüride taga turvalistes andmekeskustes;
  • Kogu juurdepääs teabele on piiratud parooli ja/või turvalise võtmega;
  • Piirangud sellele, millisele teabele pääseb juurde mis tahes asukoha kaudu.

Kuigi me võtame suuri ettevaatusabinõusid, et tagada mistahes konfidentsiaalse teabe kaitse, ei saa me tagada Interneti kaudu saadetud andmete turvalisust.

Selle poliitika uuendused

Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada, eriti kui tehnoloogia muutub. Viimase versiooni leiate alati sellelt lehelt. Võime teavitada teid ka privaatsuspoliitika muudatustest e-posti teel.

Kontaktid

Kui teil on küsimusi selle privaatsuspoliitika või teie isikuandmete kohta, kirjutage meile e-posti teel aadressil info at priceinfo.eu.