Kuidas suudate võrrelda nii suurt hulka tooteid?

Osa meie infokogumisest on automatiseeritud, samas kui teised osad nõuavad käsitsitööd. Meil on suur meeskond, kes kogub käsitsi teavet ja töötab kõvasti selle nimel, et tagada teile tarbijatena kõige asjakohasem teave toodete, müüjate, testide ja hindade kohta.

Kas PriceInfo müüb ise ka tooteid?

Ei. PriceInfo on lihtsalt teabeteenus. Me aitame teil leida parimad tooted madalaima hinnaga. Tooteid müüvad müüjad, kellele me lingime, mitte PriceInfo. Palun kontrollige enne ostu sooritamist, millised hinnangud on müüjale andnud teised kliendid.

Mis on hindade ajakohastamise protsess PriceInfo-s?

Enamik hindu uuendatakse automaatselt vähemalt üks kord päevas. Paljudele müüjatele värskendatakse hindu sagedamini kui seda. Siiski ei garanteeri PriceInfo hindade õigsust. Seetõttu on oluline, et kontrolliksite müüja veebisaidil hinda enne ostu sooritamist, et veenduda, et PriceInfo-s nähtud hind on praegune ja õige.

Kuidas PriceInfo võrdleb toodete hindu?

PriceInfo püüab kuvada kõiki teile kättesaadavaid hindu. Me kuvame hindu sõltumata sellest, kas jaekaubandusettevõte on PriceInfo klient või mitte. Jaekaubandusettevõtted on vaikimisi sorteeritud kõige madalama hinnaga, välja arvatud saatmiskulud, ning seejärel kasvavas järjekorras. PriceInfo võrdleb üle 10 miljoni toote enam kui 10 000 jaekaubandusettevõttest ja püüab võrrelda võimalikult paljusid tooteid. Kuid on endiselt palju tooteid, mille hindade võrdlust me veel teostada ei saa. Need tooted ilmuvad siiski PriceInfo-sse, kuna need võivad olla tooted, mida otsite.

Millist meetodit kasutab PriceInfo nii paljude jaekaubandusettevõtete loetlemiseks?

PriceInfo-l on tehniline lahendus, mis sobitab olemasolevad tooted, jaekaubandusettevõtted ja hinnad nii online-kaubandusettevõtetes kui ka mõnedes füüsilistes kauplustes. Mõned meie andmetöötluse aspektid on automatiseeritud, samal ajal kui mõned osad vajavad manuaalset tööd.