Suurendage müüki, kasutades PriceInfo

Oma toodete paigutamiseks PriceInfo portaalisse tehke järgmist:

 1. Loo tasuta konto:
  Registreeruge siin.
 2. Sisestage kontaktandmed ja kaupluse teave.
 3. Valige ja konfigureerige oma toodete integreerimismeetod PriceInfo-s:
  - Kasutades juba valmis PriceInfo API mooduleid veebipoes.
  - Kasutades olemasolevat XML-eksporti teistele hinnas võrdlusplatvormidele.
  - Integreerides PriceInfo API vastavalt meie dokumentatsioonile.
 4. Sisestage järgmine kood oma kaupluse avalehele:
    <a href="https://priceinfo.ee" title="PriceInfo.ee - hinnakokkuvõtte portaal"><img alt="PriceInfo.eu" src="https://priceinfo.eu/images/priceinfo.gif"></a>

Kui teil on küsimusi PriceInfo API ühendamise ja integreerimise kohta oma veebipoes, võtke meiega ühendust, kasutades kontaktvormi või helistades telefonil +371-24888000.

Miks on meiega koostöö teile kasulik?

Koostöö meie portaali ei kaasne mingeid komisjonitasusid ega makseid teie toodete paigutamise eest. See annab teile suurepärase võimaluse meelitada uusi kasutajaid ja suurendada müüki, maksmata lisakulusid.

Auditooriumi laiendamine: PriceInfo-l on lai aktiivsete kasutajate baas, kes kasutab meie platvormi aktiivselt hindade otsimiseks ja võrdlemiseks. Oma toodete paigutamisega meie portaali avate uue auditooriumi kättesaadavuse ja suurendate müüki.

Reklaamivõimalused: PriceInfo saab pakkuda kauplustele täiendavaid reklaamivõimalusi. Kauplused saavad kasutada bännereid, eripakkumisi või aktsioone PriceInfo portaalis, et köita tarbijate tähelepanu ja suurendada oma brändi tuntust. See võib olla tõhus turundus- ja reklaamivahend kauplustele.

Üldiselt tagab koostöö PriceInfo hinnakokkuvõtte portaaliga kauplustele märkimisväärseid eeliseid, võimaldades neil suurendada nähtavust, konkurentsivõimet, meelitada uusi kliente ja optimeerida oma müügi- ja turundusstrateegiaid.