Teile, mis võivad teile meeldida

Teavitamine hinnalangetusest

Teie aeg on väärtuslik, seega tahame tagada, et veedate veebišoppamisel optimeeritud aega; seadistage toodetele hindade hoiatus otse rakenduses! Kui soovitud toote hind langeb või jõuab teie seadistatud hinnani, saate teavituse. Saate valida, kas soovite kohaletoimetamistasu arvesse võtmist koguhinnas või mitte!

Jälgige kõiki pakkumisi

Kui meie juures PriceInfo midagi suurepärast oleme, siis selleks on parimate tingimuste leidmine, et teha suurepärane tehing! Iga päev skannib meie hinnarobot miljoneid hindu tuhandetest jaemüüjatest ja registreerib reaalajas hinnalangusi. See tagab teile alati viimase ja madalaima hinna ning seega kõik, mida vajate, et teha parim tehing.

Salvestage oma lemmiktooted

Loo loendid kõigist oma lemmiktoodetest ja jälgi kõike, mida soovid või vajad. Sünnipäevad, jõulud, pulmad, kodused soojendamised - ära jätka kunagi enam ühtegi sündmust meie nutikate loendite abil. Sümboliks olev süda on teie parim sõber, klõpsake väikese südame kõrval olevat südant ja lisage toode soovitud loendisse.

Teie uus supervõime: triipkoodi skanner

Te ei pea kunagi enam imestama, kas poes ees olev tehing on tõesti parim turul saadaval - kasutage toodete triipkoodi skannerit ja leidke kohe, kas see on parim pakkumine. Ärge kunagi enam koguge ostukahetsust selle käepärase tööriistaga!

Otsige ja võrrelge hindu

Kasutage PriceInfo rakendust, kui soovite leida uusi tooteid või leida konkreetsete toodete hindu. Saage inspiratsiooni, sirvides sadu erinevaid tootekategooriaid. Sõltumata sellest, kas soovite uut kraanikaussi, tossusid, päikesekaitsekreemi või uut telefoni - mida iganes soovite, saate selle leida PriceInfo rakendusest!