| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
1TB 128MB 7200RPM SATA 24x7 ST1000NM0033-RFB (5711783171478) | €55.00 |
|
www.proline.lv |
Seagate Constellation ES.3 1TB 3.5" 1000 GB Serial ATA III | €61.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toitenõuded | +12V & +5V |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 605 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8,08 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,45 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 0,25 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |