| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate S-series ST8000AS0002 2.5" 8000 GB Jada ATA III | €212.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 190 MiB/s |
| Kõvaketta peade arv | 12 |
| Start/stop-tsüklid | 300000 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 800000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 780 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 5,5 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,75 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,5 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |