| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 06P5770 sisemine kõvaketas 3.5" 36 GB Ultra160 SCSI | €202.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 36 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | Ultra160 SCSI |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |