| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba MG06SCA600E sisemine kõvaketas 3.5" 6000 GB SAS | €281.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 6000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 256 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 237 MiB/s |
| Workload rate limit | 550 TB/aastas |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 770 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5,94 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |