| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL RM661 notebook spare part Battery | €160.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Patarei |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Aku pinge | 11,1 V |
| Akuelementide arv | 6 |
| Aku mahtuvus | 56 Wh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206 mm |
| Sügavus | 47 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 322 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Ühilduvad tooted | Dell Latitude E5400 |