Tootja: Targus
Mudel: HD7002GL
EAN: 6941921149093
Targus HyperDrive Next Dual. Hostiliides: USB tüüp-C, USB Power Delivery kuni: 100 W, HDMI-versioon: 1.4/2.0. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Toote värv: Hall, HD tüüp: 4K Ultra HD, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Toite tüüp: USB. Muud toetatud operatsioonisüsteemid: Android, iOS
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hall |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Jaoturi liidesed | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Korpuse materjal | Plast |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4/2.0 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 200 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Kaabli tüüp | Round cable |