Tootja: Trevi
Mudel: 0082700
EAN: 8011000031484
Trevi RC 827 D. Raadio tüüp: Kell, Tuuneri tüüp: Digitaalne, Toetatud raadiolainealad: AM, FM. Tagantvalgustuse värv: Punane. Toote värv: Must. Toiteallikas: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 140 mm, Sügavus: 114 mm, Kõrgus: 40 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Radijas „Trevi RC827D“ juodas 0082700 | €15.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Raadio | |
| Raadio tüüp | Kell |
| Tuuneri tüüp | Digitaalne |
| PLL-süntesaator | |
| Toetatud raadiolainealad | AM, FM |
| Funktsioonid | |
| MP3 taasesitus | |
| Termomeeter | |
| Projektsioon | |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse värv | Punane |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Muud funktsioonid | |
| Dokkimisjaam | |
| Ühilduvus Apple'i seadmetega | Ei ole toetatud |
| Mõõdud (l x s x k) | 140 x 114 x 44 mm |
| Ekraan | Digital |
| Kellafunktsioon | |
| FM-raadio | |
| Kõlarid | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kell | |
| Unetaimer | |
| Korduse funktsioon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 310 g |