Tootja: Acer
Mudel: UM.PV0EE.001
EAN: 4710180639353
Acer NITRO VG0 VG280K. Ekraani diagonaal: 71,1 cm (28"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 71,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 637 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 240 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 459 mm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 49 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 33 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |