Mudel: VP16-OLED
EAN: 0766907018196
Viewsonic VP Series VP16-OLED. Ekraani diagonaal: 40,6 cm (16"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Ekraani pind: Läige, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 40,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | OLED-ekraan |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani heledus (maks) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani pind | Läige |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 100000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 24 - 83 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 50 - 61 Hz |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| HDMI | Ei |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Micro-HDMI pesade arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kujundusgraafika |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 359 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 19 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 314,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 980 g |
| Laius (ilma aluseta) | 359 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 227 mm |
| Ergonoomika | |
| Kaabliluku pesa | Ei |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 4,6 cm |
| Kaldenurk | 20 - 60 ° |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 415 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 312 mm |
| Pakendi kaal | 2,2 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | B |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 6 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7,6 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 17 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Toite tüüp | Väline |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |