Viewsonic VP Series VP16-OLED PC lamekuvar 40,6 cm (16") 1920 x 1080 pikslit Full HD OLED-ekraan Puutetundlik ekraan Must
Tootja: Viewsonic
Mudel: VP16-OLED
EAN: 0766907018196
Viewsonic VP Series VP16-OLED. Ekraani diagonaal: 40,6 cm (16"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Ekraani pind: Läige, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Kauplus Pealkiri Hind
www.topbiz.fr
www.topbiz.fr
Viewsonic VP Series VP16-OLED 16" OLED Full HD 1 ms Noir €486.62
nopirkt.lv
nopirkt.lv
www.easynotebooks.de
www.easynotebooks.de
datatronic.fi
datatronic.fi
www.sotel.de
www.sotel.de
Viewsonic VP Series VP16-OLED Monitor PC 40,6 cm (16") 1920 x 1080 Pixel Full HD Nero €555.34
tietokonekauppa.fi
tietokonekauppa.fi
ViewSonic VP16.OLED 15.6" FHD Portable 100% DCI-P3/100% sRGB/Micro HDM/USB-C €566.30
mts.ee
mts.ee
Meie kasutajate tagasiside toote kohta
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
Loading chart...
Tooteinfo
Ekraan
Ekraani diagonaal 40,6 cm
Ekraani resolutsioon 1920 x 1080 pikslit
Loomulik kuvasuhe 16:9
Ekraani tehnoloogia OLED-ekraan
Puutetundlik ekraan Jah
HD tüüp Full HD
Ekraani heledus (maks) 400 cd/m²
Reaktsiooniaeg 1 ms
Ekraani pind Läige
Ekraani kuju Lame
Kontrastsustase (tüüpiline) 100000:1
Kontrasti suhe (dünaamiline) 20000000:1
Maksimaalne värskendussagedus 60 Hz
Vaatenurk, horisontaalne 178 °
Vaatenurk, vertikaalne 178 °
Ekraani värvide arv 1,07 miljard värvi
Digitaalne horisontaalne sagedus 24 - 83 kHz
Digitaalne vertikaalne sagedus 50 - 61 Hz
Värvisügavus 10 bitti
Pesad & liidesed
Sisseehitatud USB-jaotur Ei
USB C-tüüpi allavooluportide arv 2
HDMI Ei
HDMI-versioon 1.4
Micro-HDMI pesade arv 1
Kõrvaklapi väljund Jah
Kõrvaklapiväljundite arv 1
Kõrvaklappide ühenduvus 3,5 mm
Disain
Turu positsiooneerimine Kujundusgraafika
Toote värv Must
Hoidja värv Must
Multimeedia
Sisseehitatud kõlar(id) Jah
Sisseehitatud kaamera Ei
Kõlarite arv 2
RMS-nimivõimsus 2 W
Pakendi sisu
Kaasas alus Jah
Kiirstardi juhend Jah
Kaal ja mõõtmed
Laius (koos alusega) 359 mm
Sügavus (koos alusega) 19 mm
Kõrgus (koos alusega) 314,5 mm
Kaal (koos jalaga) 980 g
Laius (ilma aluseta) 359 mm
Sügavus (ilma aluseta) 6 mm
Kõrgus (ilma aluseta) 227 mm
Ergonoomika
Kaabliluku pesa Ei
Kõrguse reguleerimine Jah
Kõrguse reguleerimine 4,6 cm
Kaldenurk 20 - 60 °
Kalde reguleerimine Jah
Pakendi andmed
Pakendi laius 415 mm
Pakendi sügavus 90 mm
Pakendi kõrgus 312 mm
Pakendi kaal 2,2 kg
Võimsus
Energiatõhususe klass (SDR) B
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta 6 kWh
Võimsustarve (tüüpiline) 7,6 W
Võimsustarve (ooterežiim) 0,5 W
Elektritarbimine (max) 17 W
AC-sisendpinge 100 - 240 V
AC-sisendsagedus 50 - 60 Hz
Toite tüüp Väline
Energiatõhususe skaala A-st G-ni
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 40 °C