Philips 50BDL3117P/00 PC lamekuvar 127 cm (50") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LCD Must
Tootja: Philips
Mudel: 50BDL3117P/00
EAN: 0685417581481
Philips 50BDL3117P/00. Ekraani diagonaal: 127 cm (50"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 2.0. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Kauplus Pealkiri Hind
nopirkt.lv
nopirkt.lv
www.topbiz.fr
www.topbiz.fr
Philips 50BDL3117P/00 50" LCD 4K Ultra HD Noir €962.70
www.pc21.fr
www.pc21.fr
Meie kasutajate tagasiside toote kohta
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
Loading chart...
Tooteinfo
Ekraan
Ekraani diagonaal 127 cm
Ekraani resolutsioon 3840 x 2160 pikslit
Loomulik kuvasuhe 16:9
Ekraani tehnoloogia LCD
Puutetundlik ekraan
HD tüüp 4K Ultra HD
Tagantvalgustuse tüüp LED
Ekraani heledus (tavaline) 750 cd/m²
Ekraani kuju Lame
Toetatud videorežiimid 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kontrastsustase (tüüpiline) 4000:1
Kontrasti suhe (dünaamiline) 500000:1
Maksimaalne värskendussagedus 60 Hz
Vaatenurk, horisontaalne 178 °
Vaatenurk, vertikaalne 178 °
Ekraani värvide arv 1,07 miljard värvi
Reageerimise aeg (min) 8 ms
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) 125,7 cm
Ähmasuse määr 25 protsenti
Pesad & liidesed
Sisseehitatud USB-jaotur
USB-jaoturi versioon 2.0
DVI-port
DVI-I liideste arv 1
HDMI
HDMI-portide arv 3
HDMI-versioon 2.0
DisplayPort arv 1
DisplayPort versioon 1.2
DC-pistik
Disain
Turu positsiooneerimine Ettevõtlus
Toote värv Must
Multimeedia
Sisseehitatud kõlar(id)
Kõlarite arv 2
RMS-nimivõimsus 10 W
Ergonoomika
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed 400 x 400 mm
Toimimine
Töötunnid (tunnid/päevad) 24/7
Kaal ja mõõtmed
Laius (ilma aluseta) 1128,4 mm
Sügavus (ilma aluseta) 76,8 mm
Kõrgus (ilma aluseta) 649 mm
Kaal (ilma aluseta) 17,3 kg
Võimsus
Energiatõhususe klass (HDR) G
Võimsustarve (tüüpiline) 110 W
Võimsustarve (ooterežiim) 0,5 W
Elektritarbimine (max) 260 W
AC-sisendpinge 100 - 240 V
AC-sisendsagedus 50 - 60 Hz
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T) -20 - 60 °C