Philips 50BDL3117P/00 PC lamekuvar 127 cm (50") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LCD Must
Tootja: Philips
Mudel: 50BDL3117P/00
EAN: 0685417581481
Philips 50BDL3117P/00. Ekraani diagonaal: 127 cm (50"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 2.0. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Meie kasutajate tagasiside toote kohta
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
Loading chart...
Tooteinfo
Ekraan
Ekraani diagonaal 127 cm
Ekraani resolutsioon 3840 x 2160 pikslit
Loomulik kuvasuhe 16:9
Ekraani tehnoloogia LCD
Puutetundlik ekraan
HD tüüp 4K Ultra HD
Tagantvalgustuse tüüp LED
Ekraani heledus (tavaline) 750 cd/m²
Ekraani kuju Lame
Toetatud videorežiimid 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kontrastsustase (tüüpiline) 4000:1
Kontrasti suhe (dünaamiline) 500000:1
Maksimaalne värskendussagedus 60 Hz
Vaatenurk, horisontaalne 178 °
Vaatenurk, vertikaalne 178 °
Ekraani värvide arv 1,07 miljard värvi
Reageerimise aeg (min) 8 ms
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) 125,7 cm
Ähmasuse määr 25 protsenti
Pesad & liidesed
Sisseehitatud USB-jaotur
USB-jaoturi versioon 2.0
DVI-port
DVI-I liideste arv 1
HDMI
HDMI-portide arv 3
HDMI-versioon 2.0
DisplayPort arv 1
DisplayPort versioon 1.2
DC-pistik
Disain
Turu positsiooneerimine Ettevõtlus
Toote värv Must
Multimeedia
Sisseehitatud kõlar(id)
Kõlarite arv 2
RMS-nimivõimsus 10 W
Ergonoomika
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed 400 x 400 mm
Toimimine
Töötunnid (tunnid/päevad) 24/7
Kaal ja mõõtmed
Laius (ilma aluseta) 1128,4 mm
Sügavus (ilma aluseta) 76,8 mm
Kõrgus (ilma aluseta) 649 mm
Kaal (ilma aluseta) 17,3 kg
Võimsus
Energiatõhususe klass (HDR) G
Võimsustarve (tüüpiline) 110 W
Võimsustarve (ooterežiim) 0,5 W
Elektritarbimine (max) 260 W
AC-sisendpinge 100 - 240 V
AC-sisendsagedus 50 - 60 Hz
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T) -20 - 60 °C