| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć Lenovo DDR4, 8 GB, 2933MHz, (4X70Z78724) | €20.51 |
|
oreol.eu |
Оперативная память Lenovo DDR4, 8 GB, 2933MHz, (4X70Z78724) - OReol.eu | €28.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2933 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,5 mm |
| Sügavus | 31,4 mm |
| Kõrgus | 3,9 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 157 mm |
| Pakendi sügavus | 57 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 35 g |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |