Tootja: Lenovo
Mudel: 4X70J67437
EAN: 0889955748973
Lenovo 8GB DDR4-2133 ECC. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2133 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO 8GB DDR4 ECC HALOGEN FREE SODIMM | €276.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2133 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 95 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 30,1 mm |
| Sügavus | 67,8 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 20 g |