Tootja: D-Link
Mudel: G416/E
EAN: 0790069465703
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ nutikas ruuter G416 on usaldusväärne ja tõhus traadita ruuter, mis tagab kiire ja sujuva internetiühenduse teie kodus või väikeses kontoris. Tänu toele Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloogiale, saate nautida kuni 300 Mbit/s ülikiiret internetiühendust, mis sobib suurepäraselt voogesitamiseks, veebimängude mängimiseks ja muudeks ülikiiret internetiühendust nõudvateks tegevusteks.
Selle nutika ruuteri ühe sagedusalaga (2,4 GHz) Wi-Fi riba võimaldab ühendada korraga mitu seadet internetiga. Lisaks on sellel kolm Ethernet LAN-i (RJ-45) porti, mis toetavad 10/100/1000Base-T(X) kaabli tehnoloogiat ja SIM-kaardi pesa, mis võimaldab teil valida erinevaid ühenduvuse võimalusi.
Tänu oma arenenud turvafunktsioonidele, sealhulgas WPA, WPA2, WPA3 ja WPS turvalisusalgoritmidele, samuti MAC-aadresside filtreerimisele ja seisu-paketi kontrollile (SPI), võite olla kindel, et teie isiklikud ja tundlikud andmed on kaitstud.
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ nutika ruuteri G416 lihtne juhtimine, nagu lähtestusnupp ja WPS push button, võimaldavad lihtsat seadistamist ja haldamist. Lisaks sobib selle sileda ja kaasaegse kujundusega (LED-indikaatorid) ruuter suurepäraselt igasse kodus või kontoriruumi.
See ruuter on kerge ja kaalub ainult 400 grammi, mõõtudes 66,2 mm kõrgusel, 198 mm laiusel ja 170,1 mm sügavusel. Lisaks töötab see temperatuurivahemikus 0-40 °C, mis muudab selle sobivaks erinevateks töötingimusteks.
Kokkuvõttes, kui otsite usaldusväärset ja tõhusat traadita ruuterit, mis pakub kiiret ja turvalist internetiühendust erinevate ühenduvuse võimalustega, siis D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ nutikas ruuter G416 on suurepärane valik.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Lauaarvuti/pooluse ruuter |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN, WPS |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2, WPA3, WPS |
| Tulemüür | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G-standardid | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| USB port | |
| Funktsioonid | |
| Töötab Google Assistant'iga | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 170,1 mm |
| Laius | 198 mm |
| Kõrgus | 66,2 mm |
| Kaal | 400 g |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Logistika andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |