Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMSTSCORNR
EAN: 0065030882446
StarTech.com ARMSTSCORNR. Toote värv: Must, Reguleeritav kõrgus (max): 58,5 cm, Maksimaalne kaal (mahutavus): 12700 kg. Laius: 1100 mm, Sügavus: 703 mm, Kõrgus: 160 mm. Pakendi laius: 1210 mm, Pakendi sügavus: 790 mm, Pakendi kõrgus: 220 mm. Mutrivõtme tüüp: Kuuskantvõti, Läbiviiguplaatide arv: 1 tk. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
StarTech.com ARMSTSCORNR istu ja seisa töölaud | €481.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Reguleeritav kõrgus (max) | 58,5 cm |
| Maksimaalne kaal ühe klaviatuurisahtli kohta | 2300 kg |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 12700 kg |
| Juhtmehaldus | |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Läbiviiguplaatide arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 9,7 kg |
| Tööpinna ala | 908 - 530 mm |
| Klaviatuurisahtel (LxS) | 680 x 265 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Laius | 1100 mm |
| Sügavus | 703 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 220 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 1210 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 790 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 94038900 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1210 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 790 mm |
| Pakendi kaal | 25,1 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |