Tootja: Bosch
Mudel: TAT6A113
EAN: 4242002879505
Bosch TAT6A113. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast, Sertifikaat: CE, EAC-Eurasian, UA, VDE. Võimsus: 1090 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,9 m, Laius: 188 mm, Sügavus: 307 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 60 tk, Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 4 tk, Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta: 1 tk. Pakendi laius: 450 mm, Pakendi sügavus: 353 mm, Pakendi kõrgus: 425 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch ComfortLine TAT6A113 | €47.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 1090 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võileivaalus | |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pesade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Sertifikaat | CE, EAC-Eurasian, UA, VDE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,9 m |
| Laius | 188 mm |
| Sügavus | 307 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Ava suurus (PxLxK) | 175 x 80 x 120 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 450 mm |
| Pakendi sügavus | 353 mm |
| Pakendi kõrgus | 425 mm |
| Pakendi kaal | 2,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 60 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |