Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Veemahuti suurus | 1,7 l |
| Toote värv | Must |
| Reguleeritav termostaat | |
| Veetaseme indikaator | |
| Kuivaltkeemise kaitse | |
| Peidetud kütteelement | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Võimsus | 2200 W |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Ergonoomika | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Juhtmevaba | |
| 360° pöörlev alus | |
| Valgustatud sisse/välja lüliti | |
| Hingedega kaas | |
| Lukustatav kaas | |
| Kaane avamistüüp | Nupud |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 36 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 24 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 3180 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 6540 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 7680 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 245 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 425 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 525 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,47 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016031501 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 225 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Kaal | 827 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 205 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 225 mm |
| Pakendi kaal | 986 g |