Tootja: Conceptronic
Mudel: HUBBIES03W
EAN: 4015867229910
Conceptronic HUBBIES03W. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Jaoturi liidesed: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Valge, Kaabli pikkus: 0,55 m. Väljundpinge: 5 V, Väljundvool: 2 A. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High.... Laius: 65 mm, Sügavus: 65 mm, Kõrgus: 15 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Jaoturi liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 0,55 m |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 32 mm |
| Pakendi sügavus | 162 mm |
| Pakendi kõrgus | 105 mm |
| Pakendi kaal | 189 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 2 A |