Tootja: ATEN
Mudel: CS52A-AT
EAN: 4710423774803
ATEN CS52A-AT. Klaviatuuri pordi tüüp: PS/2, Hiire pordi tüüp: PS/2, Videopordi tüüp: VGA. HD tüüp: QXGA, Maksimaalne resolutsioon: 2048 x 1536 pikslit, Skaneerimisintervall: 3,5,10,20 s. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 84,5 mm, Sügavus: 34 mm, Kõrgus: 22,1 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVM Hybrid PS/2 + USB mini, audio, 1.2m cables | €57.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| HD tüüp | QXGA |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Skaneerimisintervall | 3,5,10,20 s |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Konsooliosad | 3.5 mm kõrvaklapid, 3.5mm mic, USB A, VGA (D-Sub) |
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 84,5 mm |
| Sügavus | 34 mm |
| Kõrgus | 22,1 mm |
| Kaal | 400 g |