Tootja: StarTech.com
Mudel: ST124HDVW
EAN: 0065030883603
StarTech.com ST124HDVW. Videopordi tüüp: HDMI, USB pesa tüüp: USB tüüp A. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Vooluadapteri sisendvõimsus: 1 A, AC-adapteri väljundpinge: 24 V. Sertifikaat: CE, FCC, REACH. Laius: 165 mm, Sügavus: 230 mm, Kõrgus: 45 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 1 |
| HDMI väljundite arv | 4 |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| RJ-45 sisendpordid | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Vooluadapteri sisendvõimsus | 1 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 24 V |
| AC-adapteri väljundvool | 1,25 A |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 4096 x 2160 |
| HDCP | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| HDCP versioon | 2.2 |
| LED-indikaatorid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 545 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 380 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |