Tootja: Manhattan
Mudel: 207843
EAN: 0766623207843
Manhattan 207843. Videopordi tüüp: HDMI, HDMI-versioon: 1.3b. Toote värv: Must, Maksimaalne kasutuskaugus: 15 m, Toetatud videorežiimid: 1080p. Sertifikaat: CE, FCC. Laius: 61 mm, Sügavus: 82 mm, Kõrgus: 15 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Manhattan 207843 videokommutaator HDMI | €15.68 |
|
www.topbiz.fr |
Manhattan 207843 commutateur vidéo HDMI | €28.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 1.3b |
| HDMI-sisend | 3 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Ribalaius | 2,5 Gbit/s |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 15 m |
| Audio dekoodrid | DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Ribalaius | 250 MHz |
| HDCP | |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli pikkus | 0,58 m |
| 3D-ühilduvus | |
| Isehäälestuv | |
| HD tüüp | Full HD |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 96 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 61 mm |
| Sügavus | 82 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 2,27 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |