Tootja: Lindy
Mudel: 38281
EAN: 4002888382816
Lindy 38281. Videopordi tüüp: HDMI/VGA/DisplayPort, USB pesa tüüp: USB tüüp A. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Võimsustarve (tüüpiline): 9 W. Sertifikaat: CE, FCC, REACH. Laius: 220 mm, Sügavus: 44 mm, Kõrgus: 150 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lindy 38281 videokommutaator HDMI/VGA/DisplayPort | €1096.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI/VGA/DisplayPort |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 3 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| DisplayPort arv | 1 |
| RJ-45 sisendpordid | 1 |
| RJ-45 väljundpordid | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Consumer Electronics Control (CEC) tugi | |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ribalaius | 18 Gbit/s |
| HDCP | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Toetatud audioformaadid | LPCM |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | IR |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kiirstardi juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Kaal | 737 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9 W |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |