Tootja: Lindy
Mudel: 38269
EAN: 4002888355261
Lindy 38269. Videopordi tüüp: HDMI/VGA, USB pesa tüüp: USB tüüp-C. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Sertifikaat: CE, FCC, REACH. Laius: 184 mm, Sügavus: 90 mm, Kõrgus: 80 mm. Pakendi kaal: 1100 kg, Pakendi laius: 248 mm, Pakendi sügavus: 95 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY MULTI-FORMAT CONFERENCE TABLE SWITCH | €413.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI/VGA |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 1 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| USB pesa tüüp | USB tüüp-C |
| 3,5 mm sisend | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ribalaius | 18 Gbit/s |
| HDCP | |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 184 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 737 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 60 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1100 kg |
| Pakendi laius | 248 mm |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |