Tootja: Lindy
Mudel: 38243
EAN: 4002888382434
Lindy 38243. Videopordi tüüp: HDMI. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Toetatud videorežiimid: 1080p. AC-adapteri väljundpinge: 5 V, AC-adapteri väljundvool: 1 A, Võimsustarve (tüüpiline): 1 W. Sertifikaat: CE, FCC, RoHS. Laius: 154 mm, Sügavus: 61 mm, Kõrgus: 25 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Video signāla dalītāji (Splitter) Lindy HDMI 3 Port 2.0 18G Switch UHD 4K 60Hz HDCP 2.2 HDR - 38243 - OReol.eu | €70.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 3 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Videosisend | 3 |
| Videoväljund | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Ribalaius | 18 Gbit/s |
| Väline toiteadapter | |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | IR |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Ribalaius | 600 MHz |
| HDCP | |
| 3D-ühilduvus | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| LED-indikaatorid | |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 1 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 154 mm |
| Sügavus | 61 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | IR |
| Juhend | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |