Tootja: Lindy
Mudel: 38156
EAN: 4002888381567
Lindy 38156. Videopordi tüüp: HDMI/VGA/DisplayPort. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Toetatud graafikaresolutsioonid: 3840 x 2160. Laius: 440 mm, Sügavus: 230 mm, Kõrgus: 45 mm. Kogus pakis: 1 tk. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 38156 videokytkin HDMI/VGA/DisplayPort | €2635.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI/VGA/DisplayPort |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 4 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| 3D-ühilduvus | |
| HDCP | |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Ribalaius | 18 Gbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 2,72 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |