| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Делители видеосигнала (Splitter) Lindy Switch 2x HDMI -1x HDMI (38036) - OReol.eu | €40.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| HDCP | |
| Helikoodekid | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 20 mm |