| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama HDMI-Splitter 3x1 4K | €35.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-sisend | 3 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| 3D-ühilduvus | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kõrgus | 55 mm |