Tootja: Ewent
Mudel: EW3730
EAN: 8054392618710
Ewent EW3730. Videopordi tüüp: HDMI. Toote värv: Must, Toetatud videorežiimid: 2160p, Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. Pakendi tüüp: Box, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 25 mm. Kaablid kaasa arvatud: IR
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW3730 videokommutaator HDMI | €15.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-sisend | 3 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 1.4 |
| Pakendi sisu | |
| Voolujuhe kaasa arvatud | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | IR |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 130 g |