Tootja: ATEN
Mudel: VS482B-AT-G
EAN: 4719264649325
ATEN VS482B-AT-G. Videopordi tüüp: HDMI. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Võimsustarve (tüüpiline): 3,29 W. Laius: 158,8 mm, Sügavus: 437,2 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 116 mm, Pakendi sügavus: 540 mm, Pakendi kõrgus: 233 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Commutateur HDMI True 4K à 4 ports avec deux sorties | €351.90 |
|
www.pc21.fr |
ATEN VS482B-AT-G videokommutaator HDMI | €466.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 6 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 4 |
| HDMI väljundite arv | 2 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Consumer Electronics Control (CEC) tugi | |
| Ribalaius | 600 MHz |
| Ribalaius | 18 Gbit/s |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 3 m |
| HDCP versioon | 2.2 |
| 3D-ühilduvus | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Väljundi näivtakistus | 100 Ω |
| LED-indikaatorid | |
| HDCP | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 158,8 mm |
| Sügavus | 437,2 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,16 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3,29 W |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 375 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 565 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 258 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,27 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 6,48 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 116 mm |
| Pakendi sügavus | 540 mm |
| Pakendi kõrgus | 233 mm |
| Pakendi kaal | 2,84 kg |