Tootja: ATEN
Mudel: VS481A-AT-G
EAN: 4710423775190
ATEN VS481A-AT-G. Videopordi tüüp: HDMI. Materjal: Metall, Toote värv: Hõbe, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Võimsustarve (tüüpiline): 1,87 W. Laius: 82,7 mm, Sügavus: 200 mm, Kõrgus: 25 mm. Pakendi laius: 62 mm, Pakendi sügavus: 283 mm, Pakendi kõrgus: 173 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Aten VS481A video switch HDMI | €45.50 |
|
oreol.eu |
Делители видеосигнала (Splitter) Aten VS-481A - OReol.eu | €48.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 5 |
| HDMI-sisend | 4 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kasutusjuhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Hõbe |
| Consumer Electronics Control (CEC) tugi | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Toetatud videorežiimid | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP | |
| Väljundi näivtakistus | 100 Ω |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| 3D-ühilduvus | |
| Dolby-tehnoloogiad | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| HDCP versioon | 1.4 |
| HD tüüp | Full HD |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| LED-indikaatorid | |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 15 m |
| Isehäälestuv | |
| Ribalaius | 6,75 Gbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82,7 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kaal | 670 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,87 W |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 62 mm |
| Pakendi sügavus | 283 mm |
| Pakendi kõrgus | 173 mm |
| Pakendi kaal | 835 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 490 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 178 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,9 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 6,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |