Tootja: ATEN
Mudel: VS291-A7-G
EAN: 5711783793922
ATEN VS291-A7-G. Videopordi tüüp: VGA. Materjal: Metall, Plast, Toote värv: Hõbe, Maksimaalne kasutuskaugus: 10 m. Võimsustarve (tüüpiline): 0,9 W. Laius: 120 mm, Sügavus: 65,2 mm, Kõrgus: 44 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VS291-A7-G videokommutaator VGA | €41.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | VGA |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall, Plast |
| Toote värv | Hõbe |
| 3D-ühilduvus | |
| Väljundi näivtakistus | 75 Ω |
| Ribalaius | 150 MHz |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Sisendi näivtakistus | 75 Ω |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 10 m |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1440 pikslit |
| Püstikmontaaž | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 65,2 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 150 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 0,9 W |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |