Tootja: ATEN
Mudel: VS261
EAN: 0115971049627
ATEN VS261. Videopordi tüüp: DVI, Videosisend: 2 x DVI-I Female (White), Videoväljund: 1 x DVI-I Female (White). Materjal: Metall, Toote värv: Must, Hõbe, Maksimaalne kasutuskaugus: 5 m. Võimsustarve (tüüpiline): 1,91 W. Laius: 140 mm, Sügavus: 88 mm, Kõrgus: 55,5 mm. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | DVI |
| Videosisend | 2 x DVI-I Female (White) |
| Videoväljund | 1 x DVI-I Female (White) |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Väline toiteadapter | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| HDCP | |
| Väljundi näivtakistus | 100 Ω |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 5 m |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 88 mm |
| Kõrgus | 55,5 mm |
| Kaal | 500 g |
| Laius | 14 cm |
| Kõrgus | 5,56 cm |
| Sügavus | 8,79 cm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,91 W |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |