Tootja: ATEN
Mudel: VP2120-AT-G
EAN: 4719264649165
ATEN VP2120-AT-G. Videopordi tüüp: HDMI, USB pesa tüüp: USB tüüp A. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. Võimsustarve (tüüpiline): 14,48 W. Laius: 169 mm, Sügavus: 200 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 207 mm, Pakendi sügavus: 414 mm, Pakendi kõrgus: 117 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VP2120-AT-G videokommutaator HDMI | €1123.04 |
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Commutateur de présentation fluide avec multidiffusion en quadruple affichage | €1157.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-sisend | 1 |
| HDMI väljundite arv | 2 |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| RJ-45 sisendpordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Consumer Electronics Control (CEC) tugi | |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 1.4 |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 15 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 169 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,44 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 427 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 232 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,79 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 4,32 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 14,48 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 207 mm |
| Pakendi sügavus | 414 mm |
| Pakendi kõrgus | 117 mm |
| Pakendi kaal | 2,03 kg |