Tootja: ATEN
Mudel: VM6404H-AT-G
EAN: 4719264642937
ATEN VM6404H. Videopordi tüüp: HDMI. Materjal: Metall, Toote värv: Must, Maksimaalne värskendussagedus: 60 Hz. AC-adapteri sisendpinge: 100 - 240 V, AC-adapteri sagedus: 50/60 Hz, Vooluadapteri sisendvõimsus: 1 A. Laius: 307,3 mm, Sügavus: 432,4 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 473 mm, Pakendi sügavus: 564 mm, Pakendi kõrgus: 152 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VM6404H HDMI | €4271.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 8 |
| HDMI-sisend | 4 |
| HDMI väljundite arv | 4 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi sisu | 1x VM6404H 4 x 4 4K HDMI Matrix Switch with Scaler 1x Power Cord 1x IR Remote Control 1x IR Receiver 1x Mounting Kit 1x User Instructions |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Ribalaius | 340 MHz |
| HDCP | Jah |
| Väljundi näivtakistus | 100 Ω |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 15 m |
| Ribalaius | 10,2 Gbit/s |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |
| Võimsus | |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| Vooluadapteri sisendvõimsus | 1 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 47,6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 307,3 mm |
| Sügavus | 432,4 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 4,72 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 473 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 564 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 152 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,24 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 5,03 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 473 mm |
| Pakendi sügavus | 564 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |