Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 6 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-sisend | 5 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| HDCP | |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 203 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 52 mm |
| Kaal | 408 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |