Tootja: Tripp Lite
Mudel: P581-006
EAN: 0037332148032
Tripp Lite P581-006. Kaabli pikkus: 1,83 m, Pistmik 1: DisplayPort, Pistmik 2: DVI-D. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 177,8 mm, Pakendi sügavus: 12,7 mm. Põhikasti (välimise) laius: 350,5 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 25,4 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 398,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton Safe-IT DisplayPort to DVI Antibacterial Adapter Cable (DP to DVI-D Single Link M/M), 1080p 60 Hz, Black, 6 ft. (1.8 m) (P581-006) | €44.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | DVI-D |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toote värv | Must, Valge |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 180 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 350,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 398,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,88 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332148039 |