Tootja: Techly
Mudel: IDATA HDMI-VGA3
EAN: 8057685301665
Techly IDATA HDMI-VGA3. Konnektor 1 sugu: Meessoost, Konnektor 2 sugu: Naissoost, Ribalaius: 165 MHz. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS. Kaal: 133 g, Laius: 80 mm, Sügavus: 55 mm. Toetatud resolutsioonid: 640 x 480, 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 768, 1280 x 960
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Techly Cable Converter SVGA and Audio to HDMI IDATA HDMI-VGA3 8756 | €47.65 |
|
www.pc21.fr |
Techly IDATA HDMI-VGA3 videokaabliadapter Must | €69.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| HDCP | |
| Ribalaius | 165 MHz |
| 3D-ühilduvus | |
| Toote värv | Must |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 133 g |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud resolutsioonid | 640 x 480, 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 768, 1280 x 960 |