Tootja: Techly
Mudel: IADAP DP-COMBOF2
EAN: 8057685309845
Techly IADAP DP-COMBOF2. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: DisplayPort, Pistmik 2: HDMI / DVI / VGA. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS. Kaal: 53 g, Laius: 45 mm, Sügavus: 85 mm. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | DisplayPort |
| Pistmik 2 | HDMI / DVI / VGA |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| HDCP | |
| Andmeedastuskiirus | 5,4 Gbit/s |
| Toote värv | Valge |
| MHL-liides | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 53 g |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |