Tootja: Techly
Mudel: IDATA HDMI-VGA2AU
EAN: 8057685306301
Techly HDMI - VGA+3.5mm+Micro USB B M/F. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: HDMI, Pistmik 2: VGA+3.5mm+Micro USB. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS. Kaal: 63 g, Laius: 43 mm, Sügavus: 44 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
AV Techly HDMI - D-Sub (VGA) + Jack 3.5mm (306301) | €18.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | VGA+3.5mm+Micro USB |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| HDCP | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Andmeedastuskiirus | 1,65 Gbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 63 g |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |