Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | VGA+3.5mm |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| HDCP | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Andmeedastuskiirus | 1,65 Gbit/s |
| 3D-ühilduvus | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 80 g |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |