Tootja: StarTech.com
Mudel: MDVIHDMIMF
EAN: 0065030832021
StarTech.com MDVIHDMIMF. Kaabli pikkus: 0,2 m, Pistmik 1: Mini-DVI, Pistmik 2: HDMI. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kaal: 300 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 125 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com Mini DVI auf HDMI-Adapter Kabel - Mini DVI (Stecker) | €23.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | Mini-DVI |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Toote värv | Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 13 mm |
| Pakendi kaal | 26 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |