Tootja: StarTech.com
Mudel: MDP2DVIMM6W
EAN: 0065030851497
StarTech.com MDP2DVIMM6W. Kaabli pikkus: 1,8 m, Pistmik 1: mini DisplayPort, Pistmik 2: DVI-D. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kaal: 100 g, Laius: 40 mm, Sügavus: 1800 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 160 mm, Pakendi sügavus: 240 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | Mini DisplayPort |
| Pistmik 2 | DVI-D |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toote värv | Valge |
| Kiibikomplekt | NXP - 3361 |
| Isehäälestuv | Jah |
| Muunduri tüüp | Passiivne videomuundur |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi kaal | 125 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 100 g |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 1800 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 40 - 85 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |