Tootja: StarTech.com
Mudel: HDCDVIMF8IN
EAN: 0065030861380
StarTech.com HDCDVIMF8IN. Kaabli pikkus: 0,2 m, Pistmik 1: Mini HDMI, Pistmik 2: DVI-D. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE, RoHS. Kaal: 39,6 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm. Põhikasti (välimise) laius: 280 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 430 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 290 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
StarTech.com Adaptateur vidéo Mini HDMI vers DVI-D de 20 cm - Convertisseur Mini HDMI vers DVI - M/F - Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | Mini HDMI |
| Pistmik 2 | DVI-D |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 1080p |
| Ribalaius | 3900 MB/s |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toote värv | Must |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30/32 |
| Isehäälestuv | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 44,8 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 39,6 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 300 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |