Tootja: Sandberg
Mudel: 508-44
EAN: 1042015030442
Sandberg Adapter Mini DisplayPort>VGA. Pistmik 1: Mini DisplayPort, Pistmik 2: VGA (D-Sub), Konnektor 1 sugu: Meessoost. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kaal: 29 g, Laius: 170 mm, Sügavus: 45 mm. Pakendi laius: 77 mm, Pakendi sügavus: 18 mm, Pakendi kõrgus: 193 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg Adapter Mini DisplayPort>VGA | €42.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik 1 | Mini DisplayPort |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toote värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 29 g |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 77 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 193 mm |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi kaal | 62 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |